FHP-17-02-T-S
FHP-17-02-T-S Samtec Inc.
fhp-sm%20footprint.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN RCPT 17POS 0.156 TIN SMD
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 17
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.156" (3.96mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Insulation Height: 0.368" (9.35mm)
Number of Rows: 1
на замовлення 144 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 17POS 0.156 TIN SMD, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 17, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.156" (3.96mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Insulation Height: 0.368" (9.35mm), Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHP-17-02-T-S FHP-17-02-T-S Виробник : Samtec jw.pdf Conn Socket Strip SKT 17 POS 3.96mm Solder ST Top Entry SMD Tube
на замовлення 150 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
товару немає в наявності