Продукція > FULHAM > FHSCP-UNV-10P-S-SD
FHSCP-UNV-10P-S-SD
FHSCP-UNV-10P-S-SD Fulham
FHSCP-UNV-10P-S-SD-2020-858-spec.pdf
Виробник: Fulham
Description: 10W PROGRAMMABLE LED EMERGENCY L
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 16.70" L x 1.18" W x 1.00" H (424.2mm x 30.0mm x 25.4mm)
Voltage - Output: 15 ~ 55V
Type: Constant Current
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 55mA ~ 666mA
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Написати відгук
Description: 10W PROGRAMMABLE LED EMERGENCY L, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 16.70" L x 1.18" W x 1.00" H (424.2mm x 30.0mm x 25.4mm), Voltage - Output: 15 ~ 55V, Type: Constant Current, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 55mA ~ 666mA, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.