Продукція > FHT > FHT1500-16F
FHT1500-16F
Виробник:
Запобіжник, що самовідновлюється (PolySwitch), струм пропускання 15 A, струм спрацьовування 28 A, робоча напруга 16 B, -40С .. +125С Radial pin
на замовлення 40 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FHT1500-16F
Інші пропозиції FHT1500-16F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHT1500-16F Виробник : Fuzetec PolySwitch PTC 15А, 16В, -40С .. +125С, PBF без покрытия Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт