FHV100100MFKEB
FHV100100MFKEB Vishay / Techno
fhv-radial.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole 1 WATT 100 MEG OHM
на замовлення 629 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 100M OHM 1% 1W RADIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 1.070" L x 0.125" W (27.18mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Part Status: Active, Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHV100100MFKEB FHV100100MFKEB Виробник : Vishay Techno fhv-radial.pdf Description: RES 100M OHM 1% 1W RADIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 1.070" L x 0.125" W (27.18mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FHV100100MFKEB FHV100100MFKEB Виробник : Vishay fhv-radial.pdf Res Thick Film 100M Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Conformal Coated RDL Bag