FHV10020M0FKEB
FHV10020M0FKEB Vishay / Techno
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole FHV10020M1%100EBe3
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Res Thick Film 20M Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Conformal Coated RDL Bag.
Інші пропозиції FHV10020M0FKEB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FHV10020M0FKEB FHV10020M0FKEB Виробник : Vishay fhv-radial.pdf Res Thick Film 20M Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Conformal Coated RDL Bag