FI-SE20P-HFE
FI-SE20P-HFE
Board-to-CableConn_PG_V2.2.pdf
Код товару: 88417
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інші
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FI-SE20P-HFE FI-SE20P-HFE Виробник : JAE Electronics SJ100489.pdf FFC & FPC Connectors 20P R/A RECEPTACLE SINGLE ROW, SMT 1.25mm Pitch
на замовлення 69 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FI-SE20P-HFE FI-SE20P-HFE Виробник : JAE Electronics Board-to-CableConn_PG_V2.2.pdf Description: CONN HEADER SMD R/A 20POS 1.25MM
Packaging: Strip
Features: Shielded, Solder Retention
Connector Type: Receptacle
Voltage Rating: 200V
Current Rating (Amps): 1A per Contact
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 20
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Friction Lock
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Beige
Pitch - Mating: 0.049" (1.25mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish - Post: Tin or Tin-Alloy
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.083" (2.10mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
на замовлення 332 шт:
Кількість Ціна
FI-SE20P-HFE Виробник : Japan Aviation Electronics Ind Board-to-CableConn_PG_V2.2.pdf Conn Shrouded Header (4 Sides) M 20 POS 1.25mm Solder RA Side Entry SMD