FIX-4.0X25-PRO
Код товару: 165735
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Корпусні та встановлювальні вироби > Аксесуари до корпусів
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FIX-4.0X25-PRO FIX-4.0X25-PRO Виробник : FIX&FASTEN FIX-4.0X25-WH.pdf Category: Grommets
Description: Strain relief; Øhole: 4mm; elastomer; black; L: 25mm
Type of cable accessories: strain relief
Body material: elastomer
Cable accessories features: flexible
Cable accessories application: on round cable
Hole diameter: 4mm
Panel thickness: max. 2.5mm
Length: 25mm