FIX-LEDS-2.5
FIX-LEDS-2.5 FIX&FASTEN
Category: Spacers for LED
Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4mm; ØLED: 3mm; L: 2.5mm; natural; UL94V-2
Flammability rating: UL94V-2
Spacer length: 2.5mm
LED diameter: 3mm
Colour: natural
Outside diameter: 4mm
Application: LED
на замовлення 14571 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Spacers for LED, Description: Spacer sleeve; LED; Øout: 4mm; ØLED: 3mm; L: 2.5mm; natural; UL94V-2, Type of LED accessories: spacer sleeve, Body material: polyamide, Kind of bulb: T1, Flammability rating: UL94V-2, Spacer length: 2.5mm, LED diameter: 3mm, Colour: natural, Outside diameter: 4mm, Application: LED.