FIX-MADA-11
FIX-MADA-11 Fix&Fasten
FIX-MADA.pdf
Виробник: Fix&Fasten
Дистанційна втулка, Тип монтажу = на плату, Довж = 11 мм,, Кріплення = Засувка/Засувка, Діам. монт. отв. = 2,5 мм, Товщ. плати для монтажу = 1,6 мм, Колір = натуральний, Матеріал = Поліамід,... Група товару: Роз'єми Корпус: 11 mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 1000
Відгуки про товар
Написати відгук
Дистанційна втулка, Тип монтажу = на плату, Довж = 11 мм,, Кріплення = Засувка/Засувка, Діам. монт. отв. = 2,5 мм, Товщ. плати для монтажу = 1,6 мм, Колір = натуральний, Матеріал = Поліамід,... Група товару: Роз'єми Корпус: 11 mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1000 шт.