FIX-TP2.5-10
FIX-TP2.5-10 FIX&FASTEN
FIX-TP.pdf
Виробник: FIX&FASTEN
Category: Plastic Standoffs
Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M2,5; M2,5; L: 10mm
Sleeve shape: hexagonal
Type of spacer: screwed spacer sleeve
Mechanical elements features: with internal and external thread
External thread: M2,5
Internal thread: M2,5
Spanner size: 4mm
Thread length: 5mm
Spacer length: 10mm
Thread pitch: 0.45
Material: polyamide
на замовлення 6580 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plastic Standoffs, Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M2,5; M2,5; L: 10mm, Sleeve shape: hexagonal, Type of spacer: screwed spacer sleeve, Mechanical elements features: with internal and external thread, External thread: M2,5, Internal thread: M2,5, Spanner size: 4mm, Thread length: 5mm, Spacer length: 10mm, Thread pitch: 0.45, Material: polyamide.
Аналог FIX-TP2.5-10 FIX&FASTEN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Стійка міжплатна TP2.5-10
+1
Стійка міжплатна TP2.5-10
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : KangYang Кріплення та металеві вироби > Стойки дистанцюючі
Внутрішня різьба: M2,5
Опис: Стійка опорна, монтажна, шестигранна з внутрішньою / внутрішньою різьбою M2,5 / M2,5, h = 10мм пластикова
Відстань між платами (висота): 10 мм