Продукція > SAMTEC INC. > FJ-10-D-03.30-4
FJ-10-D-03.30-4 Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 3.3"
Packaging: Bulk
Length: 3.300" (83.82mm)
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm)
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 3.3", Packaging: Bulk, Length: 3.300" (83.82mm), Pitch: 0.039" (1.00mm), Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm), Number of Conductors: 10.
Інші пропозиції FJ-10-D-03.30-4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FJ-10-D-03.30-4 Виробник : Samtec fj-1369986.pdf FFC / FPC Jumper Cables 1.00 mm Flat Flex Cable