Продукція > SAMTEC > FJ-10-D-03.80-4
FJ-10-D-03.80-4
FJ-10-D-03.80-4 Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Cable Assembly 0.096m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 3.8", Packaging: Bulk, Length: 3.800" (96.52mm), Pitch: 0.039" (1.00mm), Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm), Number of Conductors: 10.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FJ-10-D-03.80-4 FJ-10-D-03.80-4 Виробник : Samtec zf1.pdf Cable Assembly 0.096m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk
товару немає в наявності
FJ-10-D-03.80-4 Виробник : Samtec Inc. Description: CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 3.8"
Packaging: Bulk
Length: 3.800" (96.52mm)
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm)
Number of Conductors: 10
FJ-10-D-03.80-4 FJ-10-D-03.80-4 Виробник : Samtec fj-2854299.pdf FFC / FPC Jumper Cables 1.00 mm Flat Flex Cable