Продукція > SAMTEC > FJ-10-D-06.50-4
FJ-10-D-06.50-4
FJ-10-D-06.50-4 Samtec
fj.pdf
Виробник: Samtec
FFC / FPC Jumper Cables 1.00 mm Flat Flex Cable
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Cable Assembly 0.165m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FJ-10-D-06.50-4 FJ-10-D-06.50-4 Виробник : Samtec zf1.pdf Cable Assembly 0.165m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk
на замовлення 423 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
товару немає в наявності