Продукція > SAMTEC > FJ-10-D-15.25-4
FJ-10-D-15.25-4
FJ-10-D-15.25-4 Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Cable Assembly 0.38m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk
на замовлення 396 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FJ-10-D-15.25-4 FJ-10-D-15.25-4 Виробник : Samtec zf1.pdf Cable Assembly 0.38m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk
товару немає в наявності
товару немає в наявності
FJ-10-D-15.25-4 Виробник : Samtec Inc. Description: 1MM FLEX CABLE JUMPER
FJ-10-D-15.25-4 FJ-10-D-15.25-4 Виробник : Samtec fj.pdf FFC / FPC Jumper Cables 1.00 mm Flat Flex Cable