Продукція > SAMTEC > FJ-10-D-80.00-4
FJ-10-D-80.00-4
FJ-10-D-80.00-4 Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Cable Assembly 2.032m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FJ-10-D-80.00-4 FJ-10-D-80.00-4 Виробник : Samtec zf1.pdf Cable Assembly 2.032m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk
товару немає в наявності
FJ-10-D-80.00-4 FJ-10-D-80.00-4 Виробник : Samtec fj-1369986.pdf FFC / FPC Jumper Cables 1.00 mm Flat Flex Cable