Продукція > SAMTEC INC. > FJH-15-D-15.00-4
FJH-15-D-15.00-4 Samtec Inc.
fjh.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CABLE FFC/FPC 15POS 0.5MM 15"
Packaging: Bulk
Length: 15.0" (381.0mm)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm)
Number of Conductors: 15
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 15POS 0.5MM 15", Packaging: Bulk, Length: 15.0" (381.0mm), Pitch: 0.020" (0.50mm), Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm), Number of Conductors: 15.