Продукція > SAMTEC > FJH-40-D-90.00-4
FJH-40-D-90.00-4
FJH-40-D-90.00-4 Samtec
fjh-2854140.pdf
Виробник: Samtec
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 90", Packaging: Bulk, Length: 90.0" (2286.0mm), Pitch: 0.020" (0.50mm), Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm), Number of Conductors: 40.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FJH-40-D-90.00-4 Виробник : Samtec Inc. fjh-xx-x-xx.xx-x-mkt.pdf Description: CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 90"
Packaging: Bulk
Length: 90.0" (2286.0mm)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Length - Exposed Ends: 0.157" (4.00mm)