FK11C0G1H683J
FK11C0G1H683J TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 50V C0G RADIAL
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.068uF 50V C0G 5%.
Інші пропозиції FK11C0G1H683J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK11C0G1H683J FK11C0G1H683J Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.068uF 50V C0G 5%