Продукція > TDK > FK11C0G2A333J
FK11C0G2A333J
FK11C0G2A333J TDK
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded SUGGESTED ALTERNATE 810-FG11C0G2A473JNT6
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 100V C0G RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.033 µF.
Інші пропозиції FK11C0G2A333J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK11C0G2A333J FK11C0G2A333J Виробник : TDK Corporation leadmlcc_conventional_fk_en.pdf Description: CAP CER 0.033UF 100V C0G RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.033 µF