FK11X7R1E225K
FK11X7R1E225K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 25V X7R RADIAL
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.2uF 25V X7R 10%.
Інші пропозиції FK11X7R1E225K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK11X7R1E225K FK11X7R1E225K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.2uF 25V X7R 10%