FK11X7R2A684K
FK11X7R2A684K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 1995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.68uF 100volts X7R +/-10%.
Інші пропозиції FK11X7R2A684K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK11X7R2A684K FK11X7R2A684K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.68uF 100volts X7R +/-10%