Продукція > TDK > FK14C0G1H153JN006
FK14C0G1H153JN006
FK14C0G1H153JN006 TDK
5830859536758632leadmlcc_ventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.015uF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C Ammo