Продукція > TDK > FK14C0G2A182J
FK14C0G2A182J
FK14C0G2A182J TDK
eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1800pF 100volts C0G 5%
на замовлення 1282 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FK14C0G2A182J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14C0G2A182J FK14C0G2A182J Виробник : TDK Corporation leadmlcc_conventional_fk_en.pdf Description: CAP CER 1800PF 100V C0G RADIAL