Продукція > TDK > FK14C0G2E222JN006
FK14C0G2E222JN006
FK14C0G2E222JN006 TDK
5830859536758632leadmlcc_ventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.0022uF 250V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded FK14C0G2E222JN006.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14C0G2E222JN006 FK14C0G2E222JN006 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_conventional_fk_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 2200PF 250V C0G RADIAL