Продукція > TDK > FK14C0G2E821J
FK14C0G2E821J
FK14C0G2E821J TDK
eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 820pF 250volts C0G 5%
на замовлення 298 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FK14C0G2E821J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14C0G2E821J FK14C0G2E821J Виробник : TDK Corporation FK_Series_Mid_Volt_2011.pdf Description: CAP CER 820PF 250V C0G RADIAL