Продукція > TDK > FK14C0G2E821JN020
FK14C0G2E821JN020
FK14C0G2E821JN020 TDK
5830859536758632leadmlcc_ventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 820pF 250V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C Ammo