FK14X5R0J106M
FK14X5R0J106M TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R RADIAL
на замовлення 2289 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded , 10uF 6.3V X5R 20%.
Інші пропозиції FK14X5R0J106M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X5R0J106M FK14X5R0J106M Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded , 10uF 6.3V X5R 20%