Продукція > TDK CORPORATION > FK14X5R1A106MR020
FK14X5R1A106MR020
FK14X5R1A106MR020 TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 10V X5R RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 430 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 10V X5R RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X5R1A106MR020 FK14X5R1A106MR020 Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 10volts X5R +/-20%