Продукція > TDK > FK14X5R1E155KN006
FK14X5R1E155KN006
FK14X5R1E155KN006 TDK
5830859536758632leadmlcc_ventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 1.5uF 25V X5R 10% Radial 2.5mm 85°C Ammo