FK14X5R1E684K
FK14X5R1E684K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 25V X5R RADIAL
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.68uF 25volts X5R +/-10%.
Інші пропозиції FK14X5R1E684K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X5R1E684K FK14X5R1E684K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.68uF 25volts X5R +/-10%