FK14X7R0J106K
FK14X7R0J106K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 6.3V X7R RADIAL
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 6.3volts X7R +/-10%.
Інші пропозиції FK14X7R0J106K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X7R0J106K FK14X7R0J106K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 6.3volts X7R +/-10%