FK14X7R1C155K
FK14X7R1C155K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1.5UF 16V X7R RADIAL
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.5uF 16V X7R 10%.
Інші пропозиції FK14X7R1C155K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X7R1C155K FK14X7R1C155K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.5uF 16V X7R 10%