Продукція > TDK > FK14X7R1C335KR020
FK14X7R1C335KR020
FK14X7R1C335KR020 TDK
e4941_fk.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 3.3uF 16V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 16V X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 3.3 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X7R1C335KR020 FK14X7R1C335KR020 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_conventional_fk_en.pdf Description: CAP CER 3.3UF 16V X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 3.3 µF