Продукція > TDK > FK14X7R1H474KR020
FK14X7R1H474KR020
FK14X7R1H474KR020 TDK
e4941_fk.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук