FK14X7R2A102K
FK14X7R2A102K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 462 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції FK14X7R2A102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X7R2A102K FK14X7R2A102K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000pF 100volts X7R 10%
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
FK14X7R2A102K FK14X7R2A102K Виробник : TDK 139e4942_fk.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Tape and Box