FK14X7R2A152K
FK14X7R2A152K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R RADIAL
на замовлення 455 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1500pF 100volts X7R 10%.
Інші пропозиції FK14X7R2A152K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X7R2A152K FK14X7R2A152K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1500pF 100volts X7R 10%