Продукція > TDK > FK14X7R2E153KN006
FK14X7R2E153KN006
FK14X7R2E153KN006 TDK
5830859536758632leadmlcc_ventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.015uF 250V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 250V X7R RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X7R2E153KN006 FK14X7R2E153KN006 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_conventional_fk_en.pdf Description: CAP CER 0.015UF 250V X7R RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 0.015 µF