Продукція > TDK > FK14X7R2E472K
FK14X7R2E472K
FK14X7R2E472K TDK
eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4700pF 250volts X7R 10%
на замовлення 1711 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FK14X7R2E472K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X7R2E472K FK14X7R2E472K Виробник : TDK Corporation FK_Series_Mid_Volt_2011.pdf Description: CAP CER 4700PF 250V X7R RADIAL