Продукція > TDK > FK14X7S2A224KR020
FK14X7S2A224KR020
FK14X7S2A224KR020 TDK
eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.22uF 100volts X7S +/-10%
на замовлення 914 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK14X7S2A224KR020 FK14X7S2A224KR020 Виробник : TDK 5830859536758632leadmlcc_ventional_fk_en.pdf Cap Ceramic 0.22uF 100V X7S 10% Radial 2.5mm 125°C Ammo