Продукція > TDK > FK16C0G2A682J
FK16C0G2A682J
FK16C0G2A682J TDK
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded SUGGESTED ALTERNATE 810-FG14C0G2A822JNT6
на замовлення 237 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 100V C0G RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 6800 pF.
Інші пропозиції FK16C0G2A682J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK16C0G2A682J FK16C0G2A682J Виробник : TDK Corporation leadmlcc_conventional_fk_en.pdf Description: CAP CER 6800PF 100V C0G RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 6800 pF