FK16X5R0J476M
FK16X5R0J476M TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R RADIAL
на замовлення 1082 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 47uF 6.3volts X5R +/-20%.
Інші пропозиції FK16X5R0J476M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK16X5R0J476M FK16X5R0J476M Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 47uF 6.3volts X5R +/-20%