FK16X5R1A106K
FK16X5R1A106K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 10V X5R RADIAL
на замовлення 2334 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 10V X5R 10%.
Інші пропозиції FK16X5R1A106K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK16X5R1A106K FK16X5R1A106K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 10V X5R 10%