FK16X5R1C335K
FK16X5R1C335K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 16V X5R RADIAL
на замовлення 755 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3.3uF 16V X5R 10%.
Інші пропозиції FK16X5R1C335K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK16X5R1C335K FK16X5R1C335K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3.3uF 16V X5R 10%