FK16X5R1C475K
FK16X5R1C475K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 16V X5R RADIAL
на замовлення 161 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4.7uF 16V X5R 10%.
Інші пропозиції FK16X5R1C475K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK16X5R1C475K FK16X5R1C475K Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 4.7uF 16V X5R 10%