Продукція > TDK > FK20C0G2E103JN006
FK20C0G2E103JN006
FK20C0G2E103JN006 TDK
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.01uF 250V C0G 5% Radial 5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 250V C0G RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK20C0G2E103JN006 FK20C0G2E103JN006 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_conventional_fk_en.pdf Description: CAP CER 10000PF 250V C0G RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 10000 pF