FK20X7R1E335K
FK20X7R1E335K TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 25V X7R RADIAL
на замовлення 1398 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 3.3uF 25V X7R 10% Radial 5mm 125°C Bulk.
Інші пропозиції FK20X7R1E335K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK20X7R1E335K FK20X7R1E335K Виробник : TDK e4941_fk.pdf Cap Ceramic 3.3uF 25V X7R 10% Radial 5mm 125°C Bulk