Продукція > TDK > FK20X7R2A155KR006
FK20X7R2A155KR006
FK20X7R2A155KR006 TDK
pgurl_7644678834022617_infopart_nofk20x7r2a155kr006.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 1.5uF 100V X7R 10% Radial 5mm 125°C Tape and Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 1.5 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK20X7R2A155KR006 FK20X7R2A155KR006 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_conventional_fk_en.pdf Description: CAP CER 1.5UF 100V X7R RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 1.5 µF