Продукція > TDK CORPORATION > FK22C0G1H154JN000
FK22C0G1H154JN000
FK22C0G1H154JN000 TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 50V C0G RADIAL
на замовлення 960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.15uF 50V C0G 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK22C0G1H154JN000 FK22C0G1H154JN000 Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.15uF 50V C0G 5%