Продукція > TDK > FK22C0G2A104JN006
FK22C0G2A104JN006
FK22C0G2A104JN006 TDK
5830859536758632leadmlcc_ventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.1uF 100V C0G 5% Radial 5mm 125°C Tape and Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 100V C0G RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK22C0G2A104JN006 FK22C0G2A104JN006 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_conventional_fk_en.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V C0G RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.1 µF