Продукція > TDK CORPORATION > FK22C0G2E223JN000
FK22C0G2E223JN000
FK22C0G2E223JN000 TDK Corporation
leadmlcc_conventional_fk_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 250V C0G RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.022uF 250volts C0G 5% 5.0mm L/S.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FK22C0G2E223JN000 FK22C0G2E223JN000 Виробник : TDK eadmlcc_conventional_fk_en-844010.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.022uF 250volts C0G 5% 5.0mm L/S